Popularna impreza targowa zdradza przepis na sukces
Cieszące się dużą popularnością targi żywności HKTDC Food Expo będą świętować w sierpniu tego roku 20lecie. Co roku zapewniają odwiedzającym handlowcom i producentom ucztę możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W roku 2008 targi zgromadziły ponad 490 wystawców z 17 różnych krajów. Nie dziwi więc fakt, iż w hali dla przedsiębiorców pojawiło się ponad 8700 handlowców z 59 krajów. Natomiast hala dla publiczności przyciągnęła ponad 314 600 gości.


Poważne interesy - Hala dla przedsiębiorców
Idealne miejsce dla profesjonalistów w dziedzinie żywności i napojów do spotkania dostawców i producentów.
Strefy tematyczne: Rolnictwo i Technologia dla produkcji żywności, Ryż i Produkty zbożowe, Kawa, Żywność organiczna i ekologiczna oraz Świeża żywność.

Wsłuchaj się w potrzeby rynku - Hala dla publiczności
Wyśmienita okazja na natychmiastowe poznanie opinii konsumenta – doskonałe miejsce w przypadku wprowadzania nowego produktu, promocji marki czy zbieraniu informacji o rynku.
Strefa Żywności Premium - po raz pierwszy na targach pojawi się strefa poświęcona najwyższej jakości markowej żywności, napojom oraz produktom pokrewnym.
Poszerzamy horyzonty
Zapraszamy również na imprezy towarzyszące:
Międzynarodowe Targi Herbaty Hong Kong International Tea Fair
Targi medycyny chińskiej International Conference & Exhibition of the Modernization of Chinese Medicine & Health Products
HKTDC Hong Kong Lifestyle Showcase

Program dofinansowania dla odwiedzających
Skorzystaj z naszego programu US$10m Buyers’ Incentive Programme i wykorzystaj możliwość wyjazdu na targi organizowane przez HKTDC. Zapewniane przez nas dofinansowanie ułatwi podróż do Hongkongu, gdzie będą Państwo mieli możliwość nawiązania kontaktów z wysokiej jakości wystawcami z całego świata.

Zarejestruj się już dziś
Aby otrzymać emailem darmową wejściówkę zarejestruj się przed 22 Lipca 2009.

RT
Rebecca Tse
Manager, Marketing Communications
Exhibitions Department